Team Vermant Automotive Group


guy vermant

Guy Vermant

Gedelegeerd bestuurder

E | guy@vermant.be

T | +32 15 29 25 20

tim claes

Tim Claes

Financieel verantwoordelijke

E | tim@vermant.be

T | +32 15 44 54 55

johan sterckx

Johan Sterckx

Operationeel manager Volvo Vermant

E | johan@vermant.be

T | +32 15 44 54 50

Hans D'haene Vermant Fleet

Hans D'haene

Fleet Manager

E | hans.dhaene@vermant.be

T | +32 475 55 54 15

julie vermant

Julie Vermant

Business Development

E | julie@vermant.be

T | +32 472 22 52 09

Sophie Franck Vermant Automotive Group

Sophie Franck

HR Business Partner

E | sophie@vermant.be

T | +32 475 87 04 63

imke van den heuvel vermant

Imke Van den Heuvel

Marketing verantwoordelijke

E | imke@vermant.be

T | +32 15 49 02 39

vermant team

Danielle Bruyndonckx

Executive Assistant

E | danielle@vermant.be

T | +32 15 29 25 20

ruth coremans

Ruth Coremans

Verkoopsadministratie

E | ruth@vermant.be

T | +32 15 29 25 27

Uli Lippens Vermant

Uli Lippens

Verkoopsadministratie

E | uli@vermant.be

T | +32 15 29 25 29

Chloe Marin

Chloë Marin

Verkoopsadministratie

E | chloe@vermant.be

T | +32 15 29 25 22

ann de maeyer

Ann De Maeyer

Boekhouding

E | ann@vermant.be

T | +32 15 44 54 57

philippe thys

Philippe Thys

Boekhouding

E | boekhouding@vermant.be

T | +32 15 44 54 57

Johan Sintubin Volvo Vermant

Johan Sintubin

Pre Delivery Inspection

E | johan.sintubin@vermant.be

Dave Siebens

Dave Siebens

Pre Delivery Inspection

E | dave.siebens@vermant.be

Geert De Meester Vermant

Geert De Meester

Pre Delivery Inspection

E | geert@vermant.be

Robin Scheidtweiler Vermant

Robin Scheidtweiler

Pre Delivery Inspection

E | robin.scheidtweiler@vermant.be

Koen Danel Vermant

Koen Danel

Pre Delivery Inspection

E | koen@vermant.be


Team Volvo Vermant



Mechelen

nils lemmens volvo vermant

Nils Lemmens

Sales Advisor

E | nils@vermant.be

T | +32 15 29 25 23

jeroen buts volvo vermant

Jeroen Buts

Sales Advisor

E | jeroen@vermant.be

T | +32 15 29 25 21

viktor van lint vermant

Viktor Van Lint

Sales Advisor

E | viktor@vermant.be

T | +32 15 29 25 24

frank van camp volvo selekt

Frank Van Camp

Verantwoordelijke Volvo Selekt

E | frank@vermant.be

T | +32 15 44 54 53

Vincent Dom Volvo Vermant Selekt

Vincent Dom

Volvo Selekt

E | vincent.dom@vermant.be

T | +32 15 44 54 53

Quinten Vermant

Quinten Vermant

Delivery Experience Specialist

E | quinten@vermant.be

T | +32 15 49 02 07

jens van keer, volvo vermant

Jens Van Keer

Delivery Experience Specialist

E | jens.vankeer@vermant.be

T | +32 15 49 02 08

kelly vossaert volvo vermant

Kelly Vossaert

Service Advisor

E | kelly@vermant.be

T | +32 15 29 25 25

Kenny Van Den Abbeel volvo vermant

Kenny Van Den Abbeel

Service Advisor

E | kenny@vermant.be

T | +32 15 44 54 59

William Tollenaere Volvo Vermant

William Tollenaere

Service Advisor

E | william.tollenaere@vermant.be

T | +32 15 29 25 26

danny fierens volvo vermant

Danny Fierens

Verantwoordelijke naverkoop

E | danny@vermant.be

T | +32 15 29 25 26

werner keller

Werner Keller

Verantwoordelijke magazijn & Classic Parts

E | werner@vermant.be

T | +32 15 29 25 28

Raf Mennes Volvo Vermant

Raf Mennes

Transport

E | mechelen@vermant.be

T | +32 15 29 25 25

hans vandewiele volvo vermant

Hans Vandewiele

Personal Service Technician

E | hans@vermant.be

T | +32 15 44 54 58

Jordy Coppens Volvo Vermant

Jordy Coppens

Workshop support

E | jordy@vermant.be

T | +32 15 29 25 25

Bernard Kovac, Volvo Vermant

Bernard Kovac

Personal Service Technician

E | mechelen@vermant.be

T | 015 29 25 25

Tjalle Van der Auwera, Volvo Vermant

Tjalle Van der Auwera

Personal Service Technician

E | mechelen@vermant.be

T | 015 29 25 25

Bart Uytterhoeven Volvo Vermant

Bart Uytterhoeven

Personal Service Technician

E | mechelen@vermant.be

T | 015 29 25 25

Yvan Bannour, Volvo Vermant

Yvan Bannour

Personal Service Technician

E | mechelen@vermant.be

T | 015 29 25 25

Osama Al-Jebouri, Volvo Vermant

Ossama Al-Jebouri

Personal Service Technician

E | mechelen@vermant.be

T | 015 29 25 25


Bornem

Frederik Van den nieuwenhuizen, volvo vermant

Frederik Van den Nieuwenhuizen

Sales Advisor

E | frederik@vermant.be

T | 03 890 00 52

Robbe Smet, Volvo Vermant Selekt

Robbe Smet

Volvo Selekt - Bornem

E | robbe.smet@vermant.be

T | 03 890 00 54

Kristof Spinnoy, Volvo Vermant

Kristof Spinnoy

Service Advisor

E | kristof@vermant.be

T | 03 890 00 50

luc foque volvo vermant

Luc Foqué

Service Advisor

E | lucf@vermant.be

T | 03 890 00 50

Hans Hendricks Volvo Vermant

Hans Hendricks

Service Advisor

E | hansh@vermant.be

T | 03 890 00 50

Sam Buyl, Volvo Vermant

Sam Buyl

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50

Thomas Meeus, Volvo Vermant

Thomas Meeus

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50

Sacha

Sacha Bonnier

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50

Stijn Piscador Volvo Vermant

Stijn Piscador

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50

Jason Verstraeten Volvo Vermant

Jason Verstraeten

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50


Kia Vermant



Mechelen

Ken Philips Kia Vermant

Ken Philips

Sales Advisor

E | ken@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

Nathan Van Coppenolle Kia Vermant

Nathan Van Coppenolle

Sales Advisor

E | nathan.van.coppenolle@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

Patricia Harrewijn Kia Vermant

Patricia Harrewijn

Sales Administration Manager

E | patricia@kiavermant.be

T | +32 470 13 87 06

Simon Johan Kia Vermant

Simon John

Delivery Experience Specialist

E | simon.john@vermant.be

T | +32 15 27 77 77

bert swerts kia vermant

Bert Swerts

After-sales verantwoordelijke

E | werkplaats.antwerpenzuid@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

ben van zwol kia vermant

Ben Van Zwol

Werkplaatsverantwoordelijke

E | receptie.mechelen@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

Abdelaziz

Abdelaziz Bouziani

Technieker

E | receptie.mechelen@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77


Aartselaar

Quinten Allaeys Kia Vermant

Quinten Allaeys

Sales Advisor

E | quinten@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70

Gaetan Pringiers Kia Vermant

Gaëtan Pringiers

Sales Advisor

E | gaetan@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70

Vincent Verriest

Vincent Verriest

Service Advisor

E | werkplaats.antwerpenzuid@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70

Michael Wils Kia Vermant

Michael Wils

Service Advisor

E | werkplaats.antwerpenzuid@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70

Tim Van Criekinge Kia Vermant

Tim Van Criekinge

Technieker

E | werkplaats.antwerpenzuid@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70

Jannick De Boeck Kia Vermant

Jannick De Boeck

Technieker

E | werkplaats.antwerpenzuid@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70


Collection by Vermant


bruno verpoorten, collection by vermant

Bruno Verpoorten

Technieker

E | workshop@collectionbyvermant.be

T | +32 15 49 49 10

peter devrouw, collection by vermant

Peter Devrouw

Technieker

E | workshop@collectionbyvermant.be

T | +32 15 49 49 10

Bart Van Onsem Collection by Vermant

Bart Van Onsem

Technieker

E | workshop@collectionbyvermant.be

T | +32 15 49 49 10


Carrosserie Vermant


chris opdebeeck

Chris Opdebeeck

Operationeel Manager Carrosserie

E | christiaan@vermant.be

T | +32 15 40 77 70

marina feremans

Marina Feremans

Repair Advisor

E | marina@vermant.be

T | +32 15 40 77 70

Glenn Beckers Carrosserie Vermant

Glenn Beckers

Repair Advisor

E | glenn.beckers@vermant.be

T | +32 15 40 77 70

arno dyck carrosserie vermant

Arno Dyck

Carrosserie Medewerker

vincenzo grillo

Vincenzo Grillo

Carrosserie Medewerker

Jacek Sterynowicz Vermant

Jacek Sterynowicz

Carrosserie Medewerker

Rafal Sterynowicz

Rafal Sterynowicz

Carrosserie Medewerker

Kenny Beckers Carrosserie Vermant

Kenny Beckers

Carrosserie Medewerker

Maak deel uit van ons team