Team Vermant Automotive Group


guy vermant

Guy Vermant

Gedelegeerd bestuurder

E | guy@vermant.be

T | +32 15 29 25 20

tim claes

Tim Claes

Financieel verantwoordelijke

E | tim@vermant.be

T | +32 15 44 54 55

johan sterckx

Johan Sterckx

Operationeel manager Volvo Vermant

E | johan@vermant.be

T | +32 15 44 54 50

hans d'haene kia vermant

Hans D'haene

Operationeel manager Kia Vermant

E | hans.dhaene@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

quinten vermant

Quinten Vermant

Collection by Vermant

E | quinten@collectionbyvermant.be

T | +32 15 49 02 08

julie vermant

Julie Vermant

Business Development

E | julie@vermant.be

T | +32 472 22 52 09

imke van den heuvel vermant

Imke Van den Heuvel

Marketing verantwoordelijke

E | imke@vermant.be

T | +32 15 49 02 39

vacature marketing medewerker

Ben jij onze nieuwe marketing medewerker?

Bekijk de vacature

vermant team

Danielle Bruyndonckx

PA en personeelsverantwoordelijke

E | danielle@vermant.be

T | +32 15 29 25 20

ruth coremans

Ruth Coremans

Verkoopsadministratie

E | ruth@vermant.be

T | +32 15 29 25 27

uli lippens

Uli Lippens

Verkoopsadministratie

E | uli@vermant.be

T | +32 15 29 25 29

ann de maeyer

Ann De Maeyer

Boekhouding

E | ann@vermant.be

T | +32 15 44 54 57

maaike goossens vermant

Maaike Goossens

Verantwoordelijke Afleveringen en Credit Control

E | maaike@vermant.be

T | +32 15 49 02 07

philippe thys

Philippe Thys

Boekhouding

E | boekhouding@vermant.be

T | +32 15 44 54 57

vacature boekhouder

Ben jij onze nieuwe junior boekhouder?

Bekijk de vacature


Team Volvo Vermant



Mechelen

nils lemmens volvo vermant

Nils Lemmens

Sales Advisor

E | nils@vermant.be

T | +32 15 29 25 23

jeroen buts volvo vermant

Jeroen Buts

Sales Advisor

E | jeroen@vermant.be

T | +32 15 29 25 21

viktor van lint vermant

Viktor Van Lint

Sales Advisor

E | viktor@vermant.be

T | +32 15 29 25 24

frank van camp volvo selekt

Frank Van Camp

Verantwoordelijke Volvo Selekt

E | frank@vermant.be

T | +32 15 44 54 53

nick luytens volvo vermant

Nick Luytens

Delivery Experience Specialist & Volvo Selekt verkoper

E | nick@vermant.be

T | +32 15 49 02 00

kelly vossaert volvo vermant

Kelly Vossaert

Service Advisor

E | kelly@vermant.be

T | +32 15 29 25 25

Kenny Van Den Abbeel volvo vermant

Kenny Van Den Abbeel

Service Advisor

E | kenny@vermant.be

T | +32 15 44 54 59

danny fierens volvo vermant

Danny Fierens

Verantwoordelijke naverkoop

E | danny@vermant.be

T | +32 15 29 25 2

werner keller

Werner Keller

Verantwoordelijke magazijn & Classic Parts

E | werner@vermant.be

T | +32 15 29 25 28

hans vandewiele volvo vermant

Hans Vandewiele

Personal Service Technician

E | hans@vermant.be

T | +32 15 44 54 58

Jordy Coppens Volvo Vermant

Jordy Coppens

Workshop support

E | jordy@vermant.be

T | +32 15 29 25 25

Bart Uytterhoeven Volvo Vermant

Bart Uytterhoeven

Personal Service Technician

E | mechelen@vermant.be

T | 015 29 25 25


Bornem

frederik van den nieuwenhuizen vermant bornem

Frederik Van den Nieuwenhuizen

Sales Advisor

E | frederik@vermant.be

T | 03 890 00 52

Robbe Smet Volvo Vermant

Robbe Smet

Volvo Selekt - Bornem

E | robbe.smet@vermant.be

T | 03 890 00 54

Kristof Spinnoy

Kristof Spinnoy

Service Advisor

E | kristof@vermant.be

T | 03 890 00 50

Tomas Meeus

Thomas Meeus

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50

Sam Buyl

Sam Buyl

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50

Thomas Claes

Thomas Claes

Personal Service Technician

E | bornem@vermant.be

T | 03 890 00 50


Rumst

luc foque volvo vermant

Luc Foqué

Service Advisor

E | lucf@vermant.be

T | +32 3 880 55 55

Sacha

Sacha Bonnier

Technieker

E | rumst@vermant.be

T | +32 3 880 55 55

Stijn Piscador Volvo Vermant

Stijn Piscador

Technieker

E | rumst@vermant.be

T | +32 3 880 55 55

Jason Verstraeten Volvo Vermant

Jason Verstraeten

Technieker

E | rumst@vermant.be

T | +32 3 880 55 55


Kia Vermant



Mechelen

jan missotten kia vermant

Jan Missotten

Mobility Advisor

E | jan.missotten@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 73

cedric vermeire kia vermant

Cédric Vermeire

Mobility Advisor

E | cedric.vermeire@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 73

marco arevalo kia vermant

Marco Arevalo

Verantwoordelijke Kia Used Cars

E | marco@kiavermant.be

T | +32 15 40 77 78

bert swerts kia vermant

Bert Swerts

After-sales verantwoordelijke

E | receptie.mechelen@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

ben van zwol kia vermant

Ben Van Zwol

Naverkoop

E | receptie.mechelen@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77

Abdelaziz

Abdelaziz

Technieker

E | receptie.mechelen@kiavermant.be

T | +32 15 27 77 77


Aartselaar

Laurent Permeke kia vermant

Laurent Permeke

Mobility Advisor

E | laurent.permeke@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 78

Laura Hendrickx Kia Vermant

Laura Hendrickx

Mobility Advisor

E | laura.hendrickx@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 78

Vincent Verriest

Vincent Verriest

Service Advisor

E | vincent@kiavermant.be

T | +32 3 870 70 70

Tim Van Criekinge Kia Vermant

Tim Van Criekinge

Technieker

E | werkplaats.antwerpenzuid@kiavermant.be

T | 03 870 70 76


Carrosserie Vermant


Chris Opdebeeck Carrosserie Vermant

Chris Opdebeeck

Operationeel Manager Carrosserie

E | christiaan@vermant.be

T | +32 15 40 77 70

Guido Salmon Carrosserie Vermant

Guido Salmon

Administratief verantwoordelijke

E | guido@vermant.be

T | +32 15 40 77 70

Bruno Calcagnini Carrosserie Vermant

Bruno Calcagnini

Administratief medewerker

E | bruno@vermant.be

T | +32 15 40 77 70

Maak deel uit van ons team